Lisans/Ön Lisans Okulları Öğrenci Girişi

*
*
*
Öğrenci Bilgi Sistemi (SIS) şifrenizi unuttuysanız lütfen buraya tıklayınız

Atılım Üniversitesi'nin Sevgili Öğrencileri,

2014 - 2015 Eğitim & Öğretim Yılı, Bahar Dönemi'nden itibaren geçerli olmak üzere, Atılım Üniversitesi Öğrenci Kayıt-Kabul Önlisans Ve Lisans Eğitim-Öğretim Ve Sınav Yönetmeliği'nin kayıtlarla ilgili olan, MADDE 13-(1), MADDE 21-(2), MADDE 21-(3), MADDE 22-(1) ve MADDE 22-(3) maddeleri, Öğrenci Bilgi Sistemi (SIS 2.0) tarafından elektronik olarak uygulanacaktır.

Atılım Üniversitesi Öğrenci Kayıt-Kabul Önlisans Ve Lisans Eğitim-Öğretim Ve Sınav Yönetmeliği'ni incelemek isterseniz lütfen BURAYA klikleyiniz.

Yukarıda sözü edilen Yönetmelik kuralları, bilgisayar sistemleri tarafından, kodlanmış kural seti olarak uygulanacağından, 11-13 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan kayıt günleri sırasında ve sonrasında, ilgili Yönetmelik kurallarının herhangi bir şekilde dışına çıkılması mümkün olmayacaktır.

Başarılarla dolu bir Eğitim & Öğretim Dönemi dileriz.


Atılım University's Dear Students,

Effective by 2014 - 2015 Academic Year's Spring Semester,
ITEM 13-(1), ITEM 21-(2), ITEM 21-(3), ITEM 22-(1) and ITEM 22-(3) items of Atılım University's Regulations Concerning Admissions, Higher Schools and Undergraduate Schools Examinations and Assessment are to be enforced as electronic rules by the Student Information System (SIS 2.0). 

Due to the fact that the above mentioned regulations shall be executed by computer systems, in the form of machine rules, any overruling attempts shall be responseless during the course registration period which will be held by Feb 11th and 13th, as well as thereafter.

We wish you a successful semester.

Sevgili Atılım Üniversitesi Öğrencisi,

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'ndan itibaren Atılım Üniversitesi'nin Öğrenci Bilgi Sistemi SIS 2.0'a E-posta Hesabınız ile girerek oturum açabileceksiniz.
E-posta hesabınızla oturum açmak için lütfen BURAYA tıklayınız.
2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'ndan önce kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz, e-posta hesaplarının yanısıra öğrenci numaralarıyla da oturum açabilirler; öğrenci numarasıyla oturum açmak için lütfen BURAYA tıklayınız.
Lütfen unutmayınız: E-posta hesabınız ve öğrenci numarası hesabınız için şifreleriniz birbirinden farklıdır; hangi hesabınızı tercih ederseniz, ilgili hesabınızın şifresini kullanmanız gerekmektedir.

Teşekkür ederiz,
Atılım Üniversitesi - Bilgi & İletişim Teknolojileri Müdürlüğü