Lisans/Ön Lisans Okulları Öğrenci Girişi

*
@student.atilim.edu.tr
*
*
E-Posta adresinizi unuttuysanız / bilmiyorsanız lütfen buraya tıklayınız
E-Posta şifrenizi unuttuysanız lütfen buraya tıklayınız

Öğrencilerimize duyuru 

Yarın başlayacak olan 2015-16 eğitim-öğretim yılı bahar dönemi ders kayıtlarıyla ilgili olarak aşağıda belirtilen uygulamalar gerçekleştirilecektir. 

1. Danışmanlar SIS üzerinden ders kaydı yapamayacaklardır. Ders alma, ekleme, bırakma türü işlemleri yalnızca öğrenciler kendileri yapacaklardır.

2. Öğrencilerin ders kayıtlarını tamamlamalarının ardından danışmanlar kesinleştirme (onaylama) işlemini yapacaklardır. Ders kayıtlarını kesinleştiren öğrencilerin kayıtlarda değişiklik yapmak istemeleri durumunda danışmanlara kesinleştirme işlemini kaldırabilme yetkisi verilecektir.

3. Öğrenci kayıt sistemi 10 Şubat Çarşamba günü açılacak ve 26 Şubat Cuma günü akşamına kadar kesintisiz olarak açık kalacaktır.

Rektörlük
Sevgili Atılım Üniversitesi Öğrencisi,

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'ndan itibaren Atılım Üniversitesi'nin Öğrenci Bilgi Sistemi SIS 2.0'a E-posta Hesabınız ile girerek oturum açabileceksiniz.
E-posta hesabınızla oturum açmak için lütfen BURAYA tıklayınız.
2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'ndan önce kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz, e-posta hesaplarının yanısıra öğrenci numaralarıyla da oturum açabilirler; öğrenci numarasıyla oturum açmak için lütfen BURAYA tıklayınız.
Lütfen unutmayınız: E-posta hesabınız ve öğrenci numarası hesabınız için şifreleriniz birbirinden farklıdır; hangi hesabınızı tercih ederseniz, ilgili hesabınızın şifresini kullanmanız gerekmektedir.

Teşekkür ederiz,
Atılım Üniversitesi - Bilgi & İletişim Teknolojileri Müdürlüğü