Fen Bilimleri Enstitüsü Öğrenci Girişi

*
*
*
Öğrenci Bilgi Sistemi (SIS) şifrenizi unuttuysanız lütfen buraya tıklayınız

Sevgili Lisans, Ön Lisans ve Enstitü Öğrencilerimiz,

Öğrenci Bilgi Sistemi işlemleri için SIS (Student Information System) altyapısından ATACS (Atılım Academic System) altyapısına geçiş süreci kademeli olarak gerçekleşmeye devam etmektedir.

Bu kapsamda, bütün Ön Lisans, Lisans ve Enstitü  öğrencilerimiz, 2016-2017 Güz Akademik Dönemin sonunda derslerinden elde ettikleri başarı durumlarını ve harf notlarını ATACS altyapısı üzerinden görebileceklerdir.

ATACS'a erişmek ve ders kayıt işlemlerinizi yerine getirmek için https://atacs.atilim.edu.tr adresini kullanabilirsiniz.

Sisteme, kullanıcı adı olarak e-posta adresinizin @ işaretinden önceki kısmı, şifre olarak e-posta şifreniz ile login olduktan sonra, sol taraftaki menüde bulunan "Ders Kayıt & Mezuniyet İşlemlerim" altındaki "Notlarım" menüsüne tıklayarak açacağınız "Harf Notları Görüntüleme Formu"nda başarı durumlarınızı ve harf notlarınızı görebilirsiniz.

"Harf Notları Görüntüleme Formu" 20 Ocak tarihinden itibaren erişime açılacaktır.

ATACS'taki bilgilerinizde düzeltilmesi gereken bir konu olduğunu düşünüyorsanız, Bölüm Sekreterliklerinize bilgi veriniz.

Sevgili Atılım Üniversitesi Öğrencisi,

2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'ndan itibaren Atılım Üniversitesi'nin Öğrenci Bilgi Sistemi SIS 2.0'a E-posta Hesabınız ile girerek oturum açabileceksiniz.
E-posta hesabınızla oturum açmak için lütfen BURAYA tıklayınız.
2014-2015 Eğitim ve Öğretim Yılı'ndan önce kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz, e-posta hesaplarının yanısıra öğrenci numaralarıyla da oturum açabilirler; öğrenci numarasıyla oturum açmak için lütfen BURAYA tıklayınız.
Lütfen unutmayınız: E-posta hesabınız ve öğrenci numarası hesabınız için şifreleriniz birbirinden farklıdır; hangi hesabınızı tercih ederseniz, ilgili hesabınızın şifresini kullanmanız gerekmektedir.

Teşekkür ederiz,
Atılım Üniversitesi - Bilgi & İletişim Teknolojileri Müdürlüğü